NAJLEPSI Obserwatorzy :)

Witaj,
Załóż konto Inteligo z mojego polecenia,
a zyskasz możliwość otrzymania premii pieniężnej
w wysokości 100 zł.

Pamiętaj, aby we wniosku o konto w polu
"Kod promocyjny" podać mój numer telefonu: 608806730

Otwórz konto Inteligo

Sprawdź szczegóły na maminteligo.pl

Regulamin Programu Mam Inteligo

Pozdrawiam
dyziocha

.

.

niedziela, 31 marca 2013

Alleluja i do przodu - Motywacja

Wiem jest pierwszy dzień Świąt - Wielkanoc. Za oknem biało i nadal pada śnieg. To pierwsze święta wiosenne przykryte śniegiem. Zdecydowanie padające, nawet najładniejsze, największe płatki śniegu odbierają urok tym Świętom.
Standardowo, jak co rano weszłam szybciutko na stronę gry strategicznej w sieci, w którą gram, żeby poustawiać co tam mam poustawiać i poświęcić resztę dnia świętowaniu. Jako sojusz w grze, stworzyliśmy konwersację na skype, żeby mieć szybszy kontakt między sobą jak będą nas atakować i trzeba będzie z odsieczą ruszyć :). Więc dziś, wczoraj zresztą też, wszyscy nawzajem życzymy sobie Alleluja i wszystkiego zajączkowego.
Jeden z graczy, Hiszpanem zwany wrzucił link do YT. Weszłam, posłuchałam, uśmiechnęłam się i pomyślałam - to mądre słowa i takich mi trzeba było :). 
Jest to wykład zorganizowany przez TEDx poprowadzony przez Pana Jacka Walkiewicza.
Nie znaczy to, że po wysłuchaniu zaświeciło słońce, czy jakiś blask olśnienia się pojawił :) Pan Jacek mówi w stylu amerykańskich mówców, ale mówi na naszych realiach, na swoim przykładzie i własnych doświadczeniach. Żeby zmienić swoje życie muszę jeszcze pewnie z 50 - 100 razy posłuchać tego wykładu :), ale będę go słuchać, bo to pierwszy z mówców, którego chce mi się wysłuchać i rozważyć i wprowadzić w życie przemyślenia i "mądrości" głoszone przez tego człowieka. Do tej pory byłam i jeszcze chwilę będę  w tej grupie "polej mi", ale wiem, że powoli wchodzić będę w grupę  "nieustabilizowanych" :)
Życzę wszystkim dobrze spędzonych Świąt i poczucia, że czas Świąteczny był dobrze wykorzystany :) a w Lany Poniedziałek ...... żeby nikt Was nie oblał "wodą" z wiadra, które całą noc stało na dworze :)
Alleluja i do przodu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szanujmy się nawzajem - w komentarzach również.